Rep Round
Thanks!
Here;s the Combined Nationals All Stars team set to play England this week, couple of ex-Storm boys in there.
Also this week is Wales vs France!
Daryl Clark (Warrington Wolves)
Brodie Croft (Salford Red Devils)
Kenny Edwards (Castleford Tigers)
Mahe Fonua (Castleford Tigers)
Shaun Kenny-Dowall (Hull KR)
Samisoni Langi (Catalans Dragons)
Kruise Leeming (Leeds Rhinos)
Joe Lovodua (Hull FC)
Rhyse Martin (Leeds Rhinos)
Peter Mata’utia (Warrington Wolves)
Manu Maʻu (Hull FC)
Jacob Miller (Wakefield Trinity)
Matt Parcell (Hull KR)
Matt Prior (Leeds Rhinos)
Ligi Sao (Hull FC)
Chris Satae (Hull FC)
Ken Sio (Salford Red Devils)
Kelepi Tanginoa (Wakefield Trinity)
Zane Tetevano (Leeds Rhinos)
Jonah Pezet named at halfback for NSW U19.
https://www.nswrl.com.au/news/2022/06/2 ... of-origin/
https://www.nswrl.com.au/news/2022/06/2 ... of-origin/
MALTA PLAYS LEBANON AT BELMORE ON WEDNESDAY NIGHT
Victorian Thunderbolt Anthony Bucca has been named for Malta.
MALTA KNIGHTS 19 MAN SQUAD*
Jarrod Sammut (Barrow Raiders)
Zarrin Galea (Brighton Roosters)
Nathan Benson (Carlton Devils Mackay)
Blake Phillips (Collegians)
Joel Bradford (Hills Bulls)
Jono Dallas (Jamberoo)
Hayden Pace (Mackay Cutters)
Jake Zammit (Newcastle Knights)
Tyler Cassel (North Sydney Bears)
Nathan Falzon (Nowra Bomaderry)
Josh Vella (Ryde Eastwood Hawks)
Aaron Grech (Shellharbour Sharks)
Tallis Duncan (South Sydney Rabbitohs)
Kyal Greene (The Oaks Tigers)
Adam Campbell (Thirlmere Roosters)
Anthony Bucca (Victorian Thunderbolts)
Kyle Cassel (Wentworthville Magpies)
Zachary Vella (Western Suburbs Magpies)
Connor McDermott (Wests Tigers Mackay)
*Two to be omitted one hour before kick-off.
Victorian Thunderbolt Anthony Bucca has been named for Malta.
MALTA KNIGHTS 19 MAN SQUAD*
Jarrod Sammut (Barrow Raiders)
Zarrin Galea (Brighton Roosters)
Nathan Benson (Carlton Devils Mackay)
Blake Phillips (Collegians)
Joel Bradford (Hills Bulls)
Jono Dallas (Jamberoo)
Hayden Pace (Mackay Cutters)
Jake Zammit (Newcastle Knights)
Tyler Cassel (North Sydney Bears)
Nathan Falzon (Nowra Bomaderry)
Josh Vella (Ryde Eastwood Hawks)
Aaron Grech (Shellharbour Sharks)
Tallis Duncan (South Sydney Rabbitohs)
Kyal Greene (The Oaks Tigers)
Adam Campbell (Thirlmere Roosters)
Anthony Bucca (Victorian Thunderbolts)
Kyle Cassel (Wentworthville Magpies)
Zachary Vella (Western Suburbs Magpies)
Connor McDermott (Wests Tigers Mackay)
*Two to be omitted one hour before kick-off.